Обрання запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою

Деталі

Неповнолітній  В. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 121, ч.1 ст. 296 КК України. Тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого, вчинене групою осіб, а також хуліганство, тобто  грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, що виразилася у спричиненні потерпілому тілесних ушкоджень, вчинене групою осіб.

Адвокатом на захист прав неповнолітнього призначена Пухтаєвич Ольга Олегівна (доручення № 2713 від 20 квітня 2017 року).  Беручи до уваги те, що підзахисному В. інкримінується вчинення двох злочинів, один з яких є тяжким, за який законом передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років та, беручи до уваги ризики, передбачені ст. 177 КПК України, прокурор наполягав на необхідності застосування до підозрюваного запобіжний захід у вигляді  тримання під вартою.

Захисник підозрюваного заперечував проти обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та просив обрати більш м’який запобіжний захід, врахувавши відомості про особу підозрюваного, що він є неповнолітнім, навчається у школі, має постійне місце проживання, а також не має наміру переховуватись від слідства. Адвокат Пухтаєвич О.О. пояснила суду, що підзахисний має захворювання та потребує хірургічного втручання.

Завдяки кваліфікованому підходу до захисту інтересів клієнта підозрюваному В. було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за місцем проживання.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях: 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх 

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua