Обрання запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою

Деталі

Адвокат Орєхова Наталія Віталіївна (доручення № 4580 від 8 липня  2017 року) здійснювала представництво інтересів у суді громадянина С.  

Підзахисного було обвинувачено у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст.296, а саме в грубому порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням холодної зброї.  Відповідальність за вчинення даного злочину передбачає позбавлення волі до 7 років.

У судовому засіданні прокурор, посилаючись на наявність ризиків, заявив, що до підозрюваного необхідно обрати запобіжний захід у вигляді тримання  під вартою. Сторона захисту навпаки зазначила, що відсутні підстави для застосування щодо підозрюваного найбільш суворого запобіжного заходу. Звертала увагу на особу С., який має пістійне місце проживання та родину, тяжкий стан здоров’я внаслідок поранень, отриманих в зоні АТО. Також було зазначено, що під час розгляду клопотання відсутній висновок експерта про визнання предметів, які використовувались підзахисним С., холодною зброєю.

З урахуванням зазначено, завдяки доводам і переконанням адвоката Орєхової Н.В., суд застосував до підзахисного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях: 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх 

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua