Виправдання за одним із епізодів

Деталі

Адвокат Міщенко І.І. на підставі доручення №1563 від 4 квітня 2016 року здійснювала захист громадянина Л., який обвинувачувався в скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст. 187 – напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із застосуванням насильства, небезпечного для здоров’я особи (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб (максимальний строк покарання за вчинений злочин карається позбавлення волі на строк до 10 років) та ч. 2 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб (карається позбавленням волі на строк до 5 років). 

Узгодивши правову позицію з підзахисним та вивчивши матеріали кримінального провадження, адвокат Міщенко І.І. дійшла висновку, що вина громадянина Л. доводиться лише частково. Так адвокат встановила, що в матеріалах кримінального провадження відсутні фактичні дані щодо наявності в діях Л. ознак вчинення кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.2 ст. 187 КК України.

Завдяки успішним діям адвоката Міщенко І.І. Балаклійський районний суд Харківської області визнав винуватим підзахисного Л. лише за одним  епізодом, а за ч.2 ст. 187 підзахисний Л. був виправданий.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях: 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх 

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua