Перекваліфікація дій у суді

Деталі

Адвокат здійснював захист особи С., у кримінальному проваджені № 12014220480000*** від 12.02.2014року, який обвинувачувався за ч.2 ст. 309, ч.1 ст. 317 КК України ( незаконне виготовлення, зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу вчинене повторно, карається від шести до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, та надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів, карається строком від трьох до п’яти років позбавлення волі).
Під час розгляду справи у судовому засіданні захисник здійснив  кваліфікований та стратегічний допит свідка, який проводив оперативну закупівлю наркотичного засобу. Під час допиту свідок надав пояснення, що особа С.  наркотичні засоби йому не збував, а навпаки він приходив до С. додому з прекурсорами для виготовлення наркотичного засобу, який свідок самостійно виготовляв у С. вдома, грошові кошти отримував за інгредієнти для виготовлення наркотичних засобів. Крім того, свідок зазначив, що вживав наркотичні засобі у С. вдома разом з останнім. Підписував процесуальні документи під час досудового розслідування не читаючи.
Сторона обвинувачення була вимушена з урахуванням показань свідка змінити обвинувачення особи С. на ч.1 ст. 317 КК України (надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів).
В судовому засідання обвинувачений визнав себе винним  в скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України.
Вироком Дзержинського районного суду м. Харкова особу С. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення - злочину, передбаченого ч. 1 ст. 317 КК України і призначено йому покарання - три роки та шість місяців позбавлення волі.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua