Фільтр
 • Участь у тренінгу

  Оголошується набір учасників тренінгу з питань забезпечення права на медичну допомогу затриманим особам та особам, які відбувають покарання!

  Українська фундація правової допомоги, Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Рада адвокатів Харківської області за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» анонсують проведення тренінгу(ів)для адвокатів «Забезпечення права на медичну допомогу затриманим особам та особам, які відбувають покарання»у форматі обміну досвідом між адвокатами, представниками сервісних організацій та громадськими експертами в групах до 30 осіб. Тренінг відбудеться за одноденною програмою квітня 2016 року  за адресою: м.Харків, вулюПолтавский шлях,9.

 • Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги

 • 9.04.15 відбудеться робоча зустріч за участі органів адвокатського самоврядування Харківської області та адвокатів

  Запрошуємо авдокатів взяти участь у робочій зустрічі за участі органів адвокатського самоврядування Харківської області та адвокатів, метою якого буде спільне обговорення проблемних питань, які виникають на практиці та формування пропозицій щодо розширення повноважень помічника адвоката, задля того, щоб його робота була ефективною.

  Вищевказаний захід відбудеться 9 квітня 2015 року о 15:00 за адресою: м. Харків, вул.Полтавський Шлях, 9

 • Круглий стіл щодо співпраці системи БПД та органів адвокатського самоврядування Харківської області

  01 квітня у Харкові  відбувся експертний круглий стіл, що мав на меті обговорення проблемних питань, які можуть виникати при взаємодії між системою надання безоплатної правової допомоги та адвокатурою; пошук шляхів стимулювання регіональних ініціатив, спрямованих на реалізацію Меморандуму про співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України; поглиблення співпраці між органами адвокатського самоврядування та центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Круглий стіл організовано за ініціативи Харківського обласного центру з надання правової допомоги та Харківського відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу».

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua