Фільтр
 • Взять участь у зустрічі!

  Запрошуємо 02.04.2016 у 12:00 взять учать у зустрічі адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу та представників Координаційного центру з надання правової допомоги, представників Регіонального центру харківської області та директорів Місцевих центрів харківської області!!!

  Місце проведення: Прес-конференц зала стадіона "Металіст"

  Адреса: м. Харків, вул. Плеханівська,65 (станція метро "Спортивна")

 • Круглий стіл «Суд, адвокатура і медіація: напрями законодавчого врегулювання»

  n 118.03.2016 Відбувся круглий стіл на тему: «Суд, адвокатура і медіація: напрями законодавчого врегулювання»

 • 15.03.2016 Круглий стіл

  z2 115.03.2016 у 17.00 в Національної академії правових наук України (2 поверху, залу засідань) відбулось засідання Харківського юридичного суспільства (круглий стіл) на тему "Реформа української адвокатури: досягнення, проблеми, перспективи". На засіданні брали участь в дискусії та виступали практикуючі адвокати з Харківа, Київа, Львіва, вчені-правовіди, преподаватели, аспіранти и студенти НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

 • 15.03.2016 Участь у заході

  z1 115.03.2016 Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області Вікторія Гайворонська взяла участь у заході організованого EU Project "Support to Justice Sector Reforms in Ukraine" спільно з партнерами Відкритий Суд, Асоціація адвокатів України, Радою адвокатів Харківської області обговорювали сьогодні у Харкові можливості та виклики здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій.

 • Щодо заходів, пов’язаних з оптимізацією управління системою БВПД у Харківській та Луганській областях

 • Презентація Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

  Асоціація правників України спільно із Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» проводить презентацію ключових положень проекту змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

  Захід відбудеться 10 березня 2016 року (четвер) з 13:00 до 17:00 за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 7, Готель «Харків».

 • Щодо заходів, пов’язаних з оптимізацією управління системою БВПД у Харківській та Луганській областях

  bizprocessРегіональним та місцевим центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

  Головам відповідних комісій з ліквідації центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

  Копія: адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Луганській та Харківській областях

 • Проведення семінару-практикуму

  DSC 0476Громадська організація «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» спільно з Харківським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової  допомоги провели семінар-практикум з Миколою Миколаєвичем Тагаєвим, на тему "Особливості проведення слідчого експерименту шляхом відтворення дій, обстановки, обставин певної події, проведення необхідних дослідів чи випробувань".

 • Круглий стіл щодо поглиблення між центрами БВПД та органами адвокатського самоврядування

  01 квітня 2015 року об 11 год. 00 хв. Харківським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги при Міністерстві юстиції України буде проведено відкриту експертну дискусію у форматі круглого столу з питань взаємодії системи безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатури.

 • Будь ласка, не треба нас захищати

  Opinion[Ірина Кузіна, адвокат, член ГО «Організація адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу». За результатами круглого столу НААУ «Актуальні питання надання безоплатної правової допомоги» 13 березня 2015 року]

  13 березня 2015 року у Києві відбувся організований Національною асоціацією адвокатів України круглий стіл «Актуальні питання надання безоплатної правової допомоги».

  Перед проведенням заходу організатори роздали учасникам матеріали, серед яких відповідь Міністерства юстиції України на звернення народного депутата Купрієнка О.В. від 13.02.2015 року щодо доцільності використання коштів для функціонування системи безоплатної правової допомоги (далі – БПД).

 • Оголошується відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги


  Конкурс проводиться відповідно до Порядку, розробленого у співпраці з українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади,обговореного з учасниками відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги і затвердженого Координаційним центром з надання правової допомоги.
 • Коли міфи заважають зосередитись

  mythes[Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги. Українська правда, 19.02.2015]

  Адвокатура України, зовсім недавно отримавши омріяну незалежність від держави, сьогодні переживає непростий час свого відновлення як сучасного публічно-правового інституту європейського зразка. Не так швидко, як всім нам хотілося б, інституціонально розвиваються органи адвокатського самоврядування, усе ще не знайдено консенсусу або хоча б компромісу щодо засадничих, концептуальних питань організації адвокатури.

 • З 8 березня

 • Проведення круглогу столу «Забезпечення права на медичну допомогу для ув'язнених - обов'язок демократичної держави»

  image003image001image005

  3 березня 2015 року відбулась у Харкові перша секція круглого столу «Забезпечення права на медичну допомогу для ув'язнених - обов'язок демократичної держави»

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua