Статті

Фільтр
 • Взять участь у зустрічі!

  Запрошуємо 02.04.2016 у 12:00 взять учать у зустрічі адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу та представників Координаційного центру з надання правової допомоги, представників Регіонального центру харківської області та директорів Місцевих центрів харківської області!!!

  Місце проведення: Прес-конференц зала стадіона "Металіст"

  Адреса: м. Харків, вул. Плеханівська,65 (станція метро "Спортивна")

 • Круглий стіл «Суд, адвокатура і медіація: напрями законодавчого врегулювання»

  n 118.03.2016 Відбувся круглий стіл на тему: «Суд, адвокатура і медіація: напрями законодавчого врегулювання»

 • 15.03.2016 Круглий стіл

  z2 115.03.2016 у 17.00 в Національної академії правових наук України (2 поверху, залу засідань) відбулось засідання Харківського юридичного суспільства (круглий стіл) на тему "Реформа української адвокатури: досягнення, проблеми, перспективи". На засіданні брали участь в дискусії та виступали практикуючі адвокати з Харківа, Київа, Львіва, вчені-правовіди, преподаватели, аспіранти и студенти НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

 • 15.03.2016 Участь у заході

  z1 115.03.2016 Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області Вікторія Гайворонська взяла участь у заході організованого EU Project "Support to Justice Sector Reforms in Ukraine" спільно з партнерами Відкритий Суд, Асоціація адвокатів України, Радою адвокатів Харківської області обговорювали сьогодні у Харкові можливості та виклики здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій.

 • Щодо заходів, пов’язаних з оптимізацією управління системою БВПД у Харківській та Луганській областях

 • Презентація Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

  Асоціація правників України спільно із Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» проводить презентацію ключових положень проекту змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

  Захід відбудеться 10 березня 2016 року (четвер) з 13:00 до 17:00 за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 7, Готель «Харків».

 • Щодо заходів, пов’язаних з оптимізацією управління системою БВПД у Харківській та Луганській областях

  bizprocessРегіональним та місцевим центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

  Головам відповідних комісій з ліквідації центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

  Копія: адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Луганській та Харківській областях

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua