«Правова матриця» – дискусійний клуб професіоналів

Деталі

З ініціативи Координаційного центру та за підтримки Ради Європи в Харкові 30 травня 2019 року відбулась зустріч у дискусійному клубі «Правова матриця». Це друге засідання клубу (перше відбулося у Києві в березні цього року). Тема дискусії – окрема процесуальна дія, участь у ній адвоката за дорученням Центру безоплатної вторинної правової допомоги, етичні та процесуальні аспекти.

Детальніше...

Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

 

Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ "ПРАВО&СВІДОМІСТЬ". ПРЕС-РЕЛІЗ

Деталі

-

Правопросвітництво – пріоритетний сервіс системи БПД

Деталі


Якою має бути правопросвітницька стратегія системи безоплатної правової допомоги? Над цим питанням працювали понад 200 учасників I Всеукраїнського форуму «Право&Свідомість», який проходив 14 травня одночасно у п’яти містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Детальніше...

Велика Британія – як працює БПД

Деталі

На початку травня відбувся візит до Лондона (Велика Британія) представників Української системи безоплатної правової допомоги та Національної асоціації адвокатів України. У заході взяла участь заступник директора РЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, голова Ради адвокатів у Харківській області Вікторія Гайворонська.

 

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – квітень 2019 року

Деталі

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж квітня 2019 року. Відновне правосуддя для дітей: перші успішні кейси. Делегація з Аргентини переймала досвід української системи БПД. Затверджені правила етичної поведінки працівників системи БПД. Та ще багато корисної інформації.

Детальніше...

 
   
   

career

   

Безоплатна правова допомога

   
Digest
   

Ген справедливості

 

ATO

   

1pracia

   

Анонс подій  

   
   
   
   
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua