Стратегії розвитку безоплатної правової допомоги презентували в Харкові

Деталі

Стратегічна сесія керівного складу регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Луганської, Сумської, Харківської областей відбулась у Харкові, у Правовому клубі PRAVOKATOR.

Відкрив сесію Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги.

«Уряд визначив систему як один з пріоритетів своєї діяльності і сформулював цілі, які можуть здатися новими для нас, але стратегічні напрями розвитку системи залишаються незмінними. Досягти цілей можна, тільки злагоджено працюючи»,  – сказав Олексій Бонюк.

Керівник системи БПД України презентував Стратегічний план розвитку системи. Серед основних задач, що стоять перед системою безоплатної правової допомоги, керівник системи назвав підвищення якості та ефективності надання правової допомоги. Головне – клієнтоорієнтованість нашої системи, задоволеність клієнта, якому ми надаємо правову допомогу.

 

img 3166 1 anatolii

Анатолій Бородавка, директор Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях презентував SWOT-аналіз, досягнення у 2019 році регіону в питаннях доступності та якості надання БПД, правопросвітництва та комунікації, підвищення ефективності діяльності центрів.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) 705-03-52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua