Регіональна прес-конференція відбулась у Харкові

Деталі

 

«Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості» – так називалася Регіональна прес-конференція, що відбулась у  Харківському прес-клубі 19 вересня.

Окрім директора Регіонального центру Анатолія Бородавки, у ній взяли участь начальниця Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко,  Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Сергій Кузьменко, начальниця відділу якості Регіонального центру Альона Літвінова.
Учасниками були також представники системи безоплатної правової допомоги регіону, органів місцевої влади та організацій громадянського суспільства, експерти та правозахисники. А
 також майбутні журналісти з Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківської державної академії культури.


Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10–12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн.
Директор Регіонального центру Анатолій Бородавка поділився враженнями від участі в Київській міжнародній конференції, розповів про найцікавіше.

70413719 2419977928323783 5856964966464094208 o

«Наша система безоплатної правової допомоги будувалася на основі вивчення досвіду в першу чергу наших канадських партнерів. Вони провели певні дослідження і вперше дослідили такий показник, як рівень справедливості. Якщо рівень справедливості в суспільстві зростає, то це приводить до зростання валового внутрішнього продукту, зменшенню кількості вбивств, зменшенню рівня дитячої смертності і збільшенню середньої тривалості життя. Вирахували чіткі відсотки, які свідчать про те, що саме завдяки підвищенню рівня справедливості це відбувається у суспільстві. Сподіваюся, що завдяки нашим зусиллям справедливість у нашому суспільстві досягне такого рівня, який би дозволив говорити про ці здобутки», — зазначив Анатолій Бородавка.

70619508 2419978704990372 5308676420778590208 o Були представлені відеоролики з реальними історіями клієнтів, які змогли захистити свої порушені права завдяки підтримці адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги.
Своїми життєвими історіями поділилися клієнти, запрошені до участі у заході.

Переглянути повний запис прес-конференції можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch

 


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

 

Контактний телефон: (057) 705-03-52

 

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

 

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua