Разом проти булінгу

Деталі

 

 

Тиждень протидії булінгу, ініційований Міністерством юстиції та Координаційним центром з надання правової допомоги, завершився.

Протягом цього тижня у Харківській та Луганській областях, як і по всій Україні, щодня проводилися заходи у школах. І не лише для дітей, а й для батьків, педагогів. Оскільки не всі знають, що є булінгом (цькуванням), а що ні, яка відповідальність і наслідки можуть бути для батьків, чия дитина систематично когось ображає, куди слід телефонувати, якщо став жертвою або спостерігачем цього явища.

 

buling1 23 09 2019

 

Про це розповідали учням кількох харківських шкіл працівники Регіонального центру та Харківського місцевого центру разом з представниками Головного територіального управління юстиції в Харківській області.

 

Про підсумки Тижня протидії булінгу на UA: Суспільне у прямому ефірі передачі «Відкритий доступ» відбулася розмова ведучої Оксани Білецької з Лілією Йолкіною – заступницею директора Харківського місцевого центру з надання БВПД.

biling2 23 09 2019

Пані Лілія розповіла, чому залучились до цього тижня, як проводили уроки в школі, як діти сприймають інформацію, чи були звернення до центру щодо випадків булінгу, нагадала про відповідні аспекти законодавства.

 

Послухати передачу можна за посиланняv:
https://www.mixcloud.com/…/%D0%B1%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%BA…/…


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) 705-03-52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua