Вакансії Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі ВакансіїМіловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує на роботу у місцевий центр та Біловодське й Станично-Луганське бюро правової допомоги позитивних, відкритих до розвитку людей.

У місцевому центрі в наявності вакантні посади:

 • відділ правової інформації та консультацій: начальник відділу;
 • відділ представництва: головний спеціаліст;
 • відділ організаційної роботи, юридичного забезпечення, діяльності та персоналу: головний спеціаліст; начальник відділу;
 • відділ правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД (інтегратор): начальник відділу;
 • начальник відділу, головний спеціаліст Біловодського та Станично-Луганського бюро.

Працівник відділу правової інформації та консультацій безпосередньо консультує осіб, які звертаються до місцевого центру за правовою допомогою; роз’яснює положення законодавства; розглядає звернення осіб та приймає їх документи; складає скарги, заяви та інші документи правового характеру (крім процесуальних); забезпечує роботу мобільних консультаційних пунктів та дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги; бере участь у складанні «картки правових потреб» населення та наповненні бази правових консультацій.

Основні завдання працівників відділу представництва —  збір інформації про докази або факти для використання у суді та інших державних органах;  здійснення представництва інтересів осіб в судах, органах місцевого самоврядування або перед іншими особами; прийняття участі у судових засіданнях як представник; складання документів процесуального характеру; участь у наповненні бази правових консультацій.

Основні напрямки діяльності відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення, діяльності та персоналу —   управління персоналом, організаційне забезпечення, планування діяльності місцевого центру, зокрема: планування нарад, зустрічей, семінарів та інших комунікативних заходів; контроль виконання завдань; укладання меморандумів та забезпечення представництва інтересів місцевого центру в судах та інших органах державної влади.

Завдання працівників відділу правопросвітництва — правопросвітницька діяльність у територіальних громадах; встановлення і підтримка контактів та налагодження співпраці з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги та сприяння їх розвитку; взаємодія зі ЗМІ, проведення інтерв’ю; підготовка матеріалів для публікацій у друкованих або електронних виданнях; проведення лекцій та семінарів у навчальних, та інших закладах, також серед студентів, громадських активістів, педагогічних та медичних працівників, пенсіонерів та інших вразливих суспільних груп населення.

Бюро правової допомоги – це всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад.  Його працівники займатимуться: правопросвітництвом у територіальних громадах; наданням безоплатної первинної правової допомоги (консультацій); забезпеченням доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян), та власне її наданням (здійснення представництва інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів) для вразливих категорій громадян;  допомогою громадянам у доступі до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Вимоги до претендентів:

 • вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (у відділ правопросвітництва не обов’язкова, але є перевагою);
 • для начальників відділів — стаж роботи за фахом;
 • вільне володіння українською мовою;
 • доброчесність, толерантність та стресостійкість;
 • спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
 • аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
 • рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;

Додатковою перевагою є досвід волонтерської діяльності, участі у діяльності громадських організацій, які надають допомогу вразливим суспільним групам.


Резюме слід надсилати на електрону адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: (06465) 2-29-49, 0501436998.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua