Засідання саб-кластеру

Деталі

IZztp croper ru13 квітня 2017 року відбулося чергове засідання саб-кластеру очолюваного Фондом народонаселення ООН з питань ґендерно - обумовленого насильства, за адресою: вул. Весніна, 5, 4-й поверх, конференц - зала офісу ООН-агентств, на яке було запрошено заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Гайворонську В.В.

На порядку денному зустрічі було розглянуто такі питання:

1. Про стан виконання в регіоні заходів з реалізації "Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки. Мир. Безпека" на період до 2020 року" в частині протидії насильству.

2. Результати  засідання обласної Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної  рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

3. Про підготовку остаточної редакції Методичних рекомендацій щодо взаємодії суб'єктів при здійсненні заходів з попередження насильства за ознакою статі, надання допомоги постраждалим від різних видів насильства, з урахуванням експертних оцінок національних та міжнародних спеціалістів.

4. Презентація результатів проведення на Харківщині дослідження про вплив військових конфліктів на жінок та дівчат.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua