Спільний прийом громадян

Деталі

IMG 20170324 09573524 березня 2017 року в приміщенні Богодухівського місцевого бентру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: вул. Покровська, 5, м. Богодухів, відповідно до графіку проведення посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області консультування в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги затвердженого начальником ГТУЮ у Харківській області та погодженого з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, було поведено спільний прийом громадян директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. та начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В.

 

   


За консультаціями звернулося 8 громадян, питання стосувалися: порядку виконання судових рішень, зокрема стягнення аліментів з особи, що мешкає на тимчасово непідконтрольній Україні території; виплати державної допомоги багатодітним сім`ям; порядку реєстрації права власності на квартиру; проставлення апостилю; правового регулювання оплати праці медичних працівників після проведення реформи в галузі охорони здоров`я; встановлення факту родинних стосунків і т.д.

Всі громадяни отримали вичерпну правову інформацію, вирішення питань поставлено на контроль.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua