Коло наших партнерів розширюється: укладено Меморандум про співробітництво з Об’єднанням профспілок

Деталі

Укладено ще один Меморандум про співробітництво. Цього разу – Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях і Об’єднанням профспілок Харківської області.

На засіданні виконкому Об’єднання профспілок відбулося урочисте підписання Меморандуму очільниками двох організацій: Анатолієм Бородавкою та Сергієм Тесленком.

Мета Меморандуму – об’єднання та спрямування зусиль громадських організацій, усіх структур влади, щоб допомогти людям відстояти та захистити свої права.

 

mem3

Директор Регіонального центру розповів представникам профспілкових організацій області про систему безоплатної правової допомоги, як вона працює, які категорії громадян мають право на таку допомогу. Пояснив, що робота адвокатів безоплатна виключно для людини. За ту роботу, яку виконує адвокат, він отримує кошти з державного бюджету. Анатолій Іванович підкреслив: «Ми – сервісна установа, ми забезпечуємо доступ громадян до правосуддя. Це наша основна функція».

mem5

Щодо співпраці з Об’єднанням профспілок Харківської області Анатолій Бородавка сказав: «У нас із вами спільна мета і спільні завдання. Ви захищаєте трудові права громадян. Ми сприяємо забезпеченню доступу в усіх напрямках. І тому я з великим задоволенням, і вся система безоплатної правової допомоги, будемо працювати разом з вами».

 


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) 705-03-52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua