Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №30

Деталі

Вийшов 30-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №30

Детальніше...

Працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях відвідали семінар-тренінг на тему «Особливості роботи з ВПО: правові та психологічні аспекти»

Деталі

 

15 листопада 2017 року відбувся семінар-тренінг на тему «Особливості роботи з ВПО: правові та психологічні аспекти», організований Благодійним фондом «Право на захист» у партнерстві з міжнародною неурядовою організацією HIAS.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

 

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Вакансії Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

ВакансіїМіловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує на роботу у місцевий центр та Біловодське й Станично-Луганське бюро правової допомоги позитивних, відкритих до розвитку людей.

У місцевому центрі в наявності вакантні посади:

Детальніше...

Відбулося засідання Круглого столу за темою «Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад?»

Деталі

13 листопада 2017 року, у приміщенні актового залу Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулося засідання Круглого столу за темою «Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад?».

Детальніше...

Прийом громадян Первомайський МЦ (спільно з ГТЮ)

Деталі

Відбувся спільний прийом громадян у Первомайському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 

10 листопада 2017 року у приміщенні Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся прийом громадян, проведений директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолієм Бородавка спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олександром Чурсіним.

Детальніше...

Робоча зустріч з експертами програми USAID з реформування сектору юстиції "Нове правосуддя"

Деталі

03 листопада 2017 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях пройшла зустріч з експертами програми USAID з реформування сектору юстиції "Нове правосуддя".

Детальніше...

 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua