Презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

 13 грудня 2018 року об 11.00 відбудеться презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

«WikiLegalAid» є інноваційним інструментом, що допомагає в роботі працівникам системи безоплатної правової допомоги, які надають правові консультації на місцях.

Детальніше...

Вектор розвитку системи БПД – потреби громадян і держави

Деталі

Три насичені дні стратегічної сесії керівного складу системи БПД дали змогу відповісти на ключові питання розвитку системи. Удосконалення системи буде зорієнтоване на потреби громадян, насамперед представників вразливих груп, в отриманні якісної і доступної правової допомоги. Захід став можливим за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №40

Деталі

Вийшов 40-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж листопада 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Переглянути випуск №40

Детальніше...

Завдяки діям представника Первомайського місцевого центру постраждала від домашнього насильства жінка отримала в суді обмежувальний припис

Деталі

До Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Т. Про можливість отримати безоплатну правову допомогу в центрі вона дізналась від своїх знайомих. Громадянка Т. повідомила, що перебувала у зареєстрованому шлюбі з громадянином М., від шлюбу вона має двох неповнолітніх дітей. Проте, ще в грудні 2017 року рішенням суду шлюб було розірвано, причиною цього стали серйозні конфлікти, під час яких поведінка громадянина М. була занадто агресивною. Він не тільки постійно погрожував їй та їхнім дітям фізичною розправою, а й допускав її вчинення, застосовуючи фізичне насильство до жінки та дітей.

Детальніше...

Луганщина долучилась до акції 16 днів активізму проти гердерно зумовленого насильства

Деталі

З нагоди старту щорічної Міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гердерно зумовленого насильства» Сєвєродонецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з бюро долучились до акції.

Детальніше...

Як протидіяти домашньому насильству.

Деталі

Тема насильства з кожним роком стає більш актуальною для сучасного суспільства, особливо гостро в останні роки себе проявило «домашнє насильство». Статистика вражає, від домашнього насильства в Україні потерпають сотні тисяч людей, водночас лише 10% з них звертаються по допомогу.

Детальніше...

Презентовано ґендерну стратегію системи БПД

Деталі

Подолати ґендерні стереотипи та гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі до правової допомоги. Така мета ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери». Документ був презентований 27 листопада.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Харків –Львів-Черкаси. Проведено засідання круглого столу в режимі відео-мосту.
  2. Система БПД працюватиме у звичайному режимі
  3. Як розірвати шлюб із іноземцем? Успішна справа адвоката з Харківщини.
  4. Новації у правилах виїзду дитини за кордон. Спрощено механізм тимчасового виїзду дитини за межі України.
  5. Світова спільнота визнала досягнення української системи БПД
  6. Гостру проблему випадків булінгу і як йому завадити обговорювали в Головному управлінні територіального управління юстиції у Харківській області під час координаційної зустрічі
  7. Адвокат з Луганщини відновив право власності на земельну частку(пай) в порядку спадкування
  8. Випущено 168 тис. буклетів щодо захисту прав у сфері охорони здоров’я
  9. Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  10. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №39
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua