Правовий квест

Деталі

08 серпня 2018 року представники Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом із представниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах, місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою реалізації загальнонаціонального проекту «Я маю право!» провели правовий квест на базі дитячого оздоровчого табору «Зміна», розташований в с. Катеринівка Лозівського району.

Детальніше...

Робоча зустріч з адвокатами

Деталі

09 серпня 2018 року о 16:00 в приміщенні правового клубу ”PRAVOKATOR” м. Харків, просп. Науки, 77, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою Анатолієм було проведено робочу зустріч з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в місті Харкові та Харківській області, на зустрічі були присутні фахівці відділу контрактно – договірної роботи у Луганській області, представник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, 18 адвокатів, які співпрацюють з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

Деталі

08 серпня 2018 року відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавка з координатором Регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу у Харкові Вернером Педерсеном, спеціалістом з реформ прокуратури Регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу у Харкові Владиславою Ірінєєвою.

Детальніше...

 

Робоча зустріч з спостерігачем СММ ОБСЄ

Деталі

27 липня 2018 року відбулася робоча зустріч за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомого у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавка та спостерігача СММ ОБСЄ Хайді Маргарита Васкес Панес .

Детальніше...

 

БВПД протягом року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів

Деталі

Парламент удосконалив деякі засади надання безоплатної правової допомоги шляхом внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон).

 

Детальніше...

 

Розпочато реєстрацію адвокатів та юристів на навчання з підготовки тренерів у сфері земельних правовідносин

Деталі

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), працівників системи БПД, юристів незалежних правозахисних організацій, юристів та працівників органів місцевого самоврядування, громадських радників та нотаріусів пройти навчання з підготовки тренерів у сфері земельних правовідносин, яке відбудеться орієнтовно 27-29 серпня 2018 року у м. Києві.

Детальніше...

 

20 липня 2018 року о 14.00 годині стартував вебінар

Деталі

20 липня 2018 року о 14.00 годині стартував вебінар для юристів центрів з надання безоплатної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та адвокатів за темою «Питання оформлення спадщини та купівлі-продажу нерухомого майна, що розташовані на тимчасово окупованій території України».

Під час вебінару будуть висвітлені наступні питання:
- Проблеми, що виникають під час оформлення права на спадщину щодо майна, яке знаходиться на тимчасово окупованій території України;

Детальніше...

 

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

 

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів системи БПД взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

 

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі

 

Директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Дводенні тренінги стали можливими завдяки українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - Випуск № 36

Деталі

Вийшов черговий Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - Випуск № 36 | 2018; про найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж лютого - березня поточного року

 

Детальніше

 

Інтерв’ю директора Первомайського місцевого центру з надання БВПД для радіокомпанії «Терра-ФМ»

Деталі

«Хочу нагадати, що «Попереджений - озброєний!». Важливо не втрачати часу і не відкладати можливість звернення до центру, за безкоштовною консультацією з незрозумілих для вас правових питань, адже згаяний вами час може стати перешкодою в дотриманні строків позовної давності, якщо питання спірне. При зверненні до центру вперше слід мати паспорт та ідентифікаційний код»: повний текст інтерв’ю директора Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для радіокомпанії «Терра-ФМ»

Детальніше...

 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua