Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Детальніше...

Засідання Керівної ради регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Сьогодні, 15 січня 2018 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях,  відбулося засідання Керівної ради регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги під головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавка, за участі директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги; при секретарі Сергії Влодзієвському. Також, до участі в засіданні була запрошена головний бухгалтер Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Олександра Щокотова.

Детальніше...

 

Близько 11 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу у 2017 році

Деталі

 

У 2017 році до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 10 884 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах.

Детальніше...

 

На Луганщині відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Деталі

 

10 січня 2018 року у приміщенні Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулося засідання комісії з відбору адвокатів (другого етапу), які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Детальніше...

 

На Харківщині відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

 

Сьогодні, 12 січня 2018 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

 

Дорогі колеги! Шановні партнери та друзі!

Деталі

 

Напередодні свята Різдва Христова, дозвольте привітати всіх і побажати Миру і процвітання нашої з вами спільної Батьківщини - України!

Рік, що минув був для всіх громадян нашої країни - непростим ... Але, труднощі ці спонукали до відкриття невичерпних резервів наших можливостей, для досягнення поставлених цілей!

Дуже важливо вірити в себе, в свої сили, в своїх однодумців і в свою країну! Нас об'єднує дуже багато - це і наші спільні турботи, спільні радощі, і, звичайно ж, наша з вами спільна справа! Справа, яка потребує зусиль кожного з вас!

Нехай Свято виконає заповітні мрії і принесе щастя в кожен дім!

Нехай Свято обдарує кожне серце любов'ю і розумінням!

Нехай збудуться світлі помисли і добрі наміри, кожного!

З наступаючим Святом! Божого благословення! З Різдвом Христовим!

Детальніше...

 

Розмір винагороди адвокатів за надання БВПД з 1 січня 2018 року збільшується вдвічі

Деталі

З 1 січня 2018 року розмір оплати за годину роботи адвоката за надання правової допомоги становить 5 відсотків розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на момент подання адвокатом акта надання безоплатної вторинної правової допомоги до відповідного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

 

До уваги адвокатів! Луганщини

Деталі

До уваги адвокатів! Другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги відбудеться 10 січня у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

Детальніше...

 

До уваги адвокатів! Харківщини

Деталі

До уваги адвокатів! 12 січня відбудеться другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Детальніше...

 

СПІВЧУВАЄМО!!!

Деталі

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях з глибокою скорботою повідомляє, що 1 січня 2018 року на 56 – му році життя раптово помер наш колега, адвокат що активно співпрацював з системою безоплатної правової допомоги у місті Сватове, Луганської області – Озеров Віктор Сергійович, чудова, чуйна, порядна, принципова людина, що поділяла бачення, принципи та цінності нашої системи, та допомогла врятувати не одну людську долю.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям і колегам Віктора Сергійовича Озерова. Світла пам’ять про його справи буде вічно жити в наших серцях.

 

 

Засідання комісії з відбору адвокатів (Харківщина)

Деталі

77 кандидатів допущено до участі в ІІ-му етапі конкурсного відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, в Харківському регіоні.

Детальніше...

 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua