Виправдувальний вирок

Деталі

Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях 13 грудня 2017 року видано доручення    № 5396 адвокату Олександру Буняєву для здійснення захисту за призначенням громадянина П. у кримінальному провадженні.

Детальніше...

Обрання запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою

Деталі

Неповнолітній  В. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 121, ч.1 ст. 296 КК України. Тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого, вчинене групою осіб, а також хуліганство, тобто  грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, що виразилася у спричиненні потерпілому тілесних ушкоджень, вчинене групою осіб.

Детальніше...

 

Обрання запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою

Деталі

Адвокат Орєхова Наталія Віталіївна (доручення № 4580 від 8 липня  2017 року) здійснювала представництво інтересів у суді громадянина С.  

Детальніше...

 

Виправдання за одним із епізодів

Деталі

Адвокат Міщенко І.І. на підставі доручення №1563 від 4 квітня 2016 року здійснювала захист громадянина Л., який обвинувачувався в скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст. 187 – напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із застосуванням насильства, небезпечного для здоров’я особи (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб (максимальний строк покарання за вчинений злочин карається позбавлення волі на строк до 10 років) та ч. 2 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб (карається позбавленням волі на строк до 5 років). 

Детальніше...

 

Виправдання за однією статтею обвинувачення

Деталі

Адвокат Міщенко І.І. за дорученням № 5575 від 20 грудня 2016 року  здійснювала захист громадянина З., який обвинувачувався у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України, а саме незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, що карається позбавленням волі на срок від трьох до семи років.

Детальніше...

 

Благодарність адвокату Коросташевському

Деталі
 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua