Тематичний урок “Шкільний терор Стоп!”

Деталі

13 вересня 2018 року для учнів 7 класу Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області адвокат Ольга Чехова, яка співпрацює з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області провела тематичний урок «Шкільний терор Стоп!» приурочений до Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

Правова допомога поруч. 58 764 клієнтів звернулися за правовою допомогою до Бюро правової допомоги.

Деталі

1 вересня 2016 року це значна  дата для системи безоплатної правової допомоги. Саме цього дня два роки тому в Україні розпочали свою роботу 432 бюро правової допомоги, зокрема 25 з них працюють у Харківській області та 12 бюро правової допомоги у Луганській області.

Детальніше...

ЩИРО ВІТАЄМО!!!

Деталі

Щиро вітаємо із національним святом нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Бажаємо мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Детальніше...

Флеш - моб працівників системи безоплатної правової допомоги

Деталі

Сьогодні, 23 серпня 2018 року на час святкування Дня Державного прапору та Дня Незалежності України працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та працівники Першого та Третього  Харківських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели флеш-моб.

Детальніше...

Правовий квест

Деталі

08 серпня 2018 року представники Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом із представниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах, місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою реалізації загальнонаціонального проекту «Я маю право!» провели правовий квест на базі дитячого оздоровчого табору «Зміна», розташований в с. Катеринівка Лозівського району.

Детальніше...

Робоча зустріч з адвокатами

Деталі

09 серпня 2018 року о 16:00 в приміщенні правового клубу ”PRAVOKATOR” м. Харків, просп. Науки, 77, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою Анатолієм було проведено робочу зустріч з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в місті Харкові та Харківській області, на зустрічі були присутні фахівці відділу контрактно – договірної роботи у Луганській області, представник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, 18 адвокатів, які співпрацюють з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.

Детальніше...

Робоча зустріч

Деталі

08 серпня 2018 року відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавка з координатором Регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу у Харкові Вернером Педерсеном, спеціалістом з реформ прокуратури Регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу у Харкові Владиславою Ірінєєвою.

Детальніше...

 
   
   

career

   

Безоплатна правова допомога

   
Digest
   

Ген справедливості

 

ATO

   

1pracia

   

Анонс подій  

   
   
   
   
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua