«Посилення захисту прав внутрішньо переміщених осіб: доступність та ефективність правосуддя»

16 – 17 червня 2016 року Ольга Родіонова, в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з в.о. директора Міловського місцевого центру, директорами Сєвєродонецького та Старобільського місцевих центрів прийняла участь у організованому Апеляційним судом Луганської області семінарі на тему: «Посилення захисту прав внутрішньо переміщених осіб: доступність та ефективність правосуддя». Метою семінару було обговорення проблемних питань правового захисту внутрішньо-переміщених осіб (далі - ВПО), що існують на практиці, через призму стандартів Ради Європи, а також напрацювання рекомендацій для удосконалення законодавства та правових механізмів.

Детальніше...

Запобігання та протидія ґендерно-обумовленому насильству в Україні

13-14 червня 2016 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, голова Ради адвокатів Харківської області Гайворонська Вікторія Валентинівна спільно з директорами І-го та ІІІ-го місцевих центрів з надання БВПД прийняла участь в робочій зустрічі присвяченій темі: «Міжвідомче реагування на ґендерно-обумовлене насильство (ҐОН): рекомендації щодо пакету базових послуг та стандартні операції процедури для ключових секторів».

Детальніше...

Семінар: «Узагальнення практики застосування норм КПК під час призначення захисника»

10 червня 2016 року в м. Сєвєродонецьк Апеляційним судом Луганської області за участю Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Прокуратури Луганської області, ГУНП в Луганській області проведено семінар для суддів місцевих судів Луганської області.

Детальніше...

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, стажерів адвокатів, помічників адвокатів

07 червня 2016 року в м. Дергачі Радою адвокатів Харківської області за участю Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях проведено семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, стажерів адвокатів, помічників адвокатів.

Детальніше...

Забезпечення дотримання прав людини під час надання БВПД у Луганській та Харківській областях

sait11 червня 2016 року, в рамках виконання доручення першого заступника Міністра юстиції України від 13.05.2016 № 1.1-10/05-16 з метою реалізації завдань, передбачених Рекомендаціями парламентських слухань на тему «Стан дотримання прав ВПО та громадян України» Регіональним центром з надання БВПД у Луганській та Харківській областях проведено робочу зустріч щодо дотримання прав людини.

Детальніше...

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua