Анонс подій

   

Відбулося засідання Круглого столу «Протидія дискримінації та злочинам на ґрунті ненависті»

Деталі

18 вересня 2017 року, у приміщенні актового залу Міжнародної єврейської  студентської організації Hillel, відбулося засідання Круглого столу на тему: «Протидія дискримінації та злочинам на ґрунті ненависті», заплановане в рамках проекту Центру «Наш світ» - Захист прав ЛГБТ людей в Україні, який реалізується за підтримки Посольства Великої Британії. 

Детальніше...

Відбулося засідання круглого столу на тему: «Верховний суд: Підсумки першого конкурсу»

Деталі

18 вересня 2017 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Верховний суд: Підсумки першого конкурсу», організаторами якого виступили Асоціація правників України спільно із Проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» . В заході прийняли участь представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях – директор РЦ Анатолій Бородавка та заступниця директора РЦ Вікторія Гайворонська.

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №28

Деталі

Вийшов 28-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №28

Детальніше...

 

Відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів

Деталі

13.09.2017 року в актовому залі Головного територіального управління юстиції у Харківській області, відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, на тему – «Адвокатське розслідування», організований Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях спільно з Радою адвокатів Харківської області та ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу». 

Детальніше...

 

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

 

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

 

Воркшоп "Майстерня громадської участі в форматі Open Space"

Деталі

image-08 вересня 2017 року, в Хабі соціальної активності «Студія 42», заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Вікторія Гайворонська прийняла участь в воркшопі «Майстерня громадської участі в форматі Open Space», тема якого була присвячена питанням реформування поліції. Захід проводився в рамках проекту «Регіональні Голоси – Створюємо Мости для Демократії», в партнерстві з Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів [DVV], за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Детальніше...

 

Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів

Деталі

 1  -iloveimg-compressedНа виконання доручення Міністра юстиції України від 09.08.2017 року № 102/1/48-17, згідно Графіку роботи мобільних точок     доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення чинного законодавства щодо захисту землевласників та землекористувачів у Харківській області, у період з 21.08.2017 року по 06.09.2017 року, здійснені виїзди мобільних груп 

Детальніше...

 

З моменту створення бюро правової допомоги у Луганській та Харківській областях було зареєстровано понад 21 000 звернень громадян

Деталі

Бюро БПДРівно рік тому, 1 вересня 2016 року, у всіх регіонах України запрацювали бюро безоплатної  правової допомоги. За дуже короткий період часу безоплатну правову допомогу отримали 370 305 осіб, які звернулися до бюро.

Детальніше...

 

Робоча зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні

Деталі

i104 вересня 2017 року, у Харківському місцевому центрі з надання вторинної правової допомоги № 1 відбулася робоча зустріч керівництва ХМЦ № 1 з представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні. В зустрічі прийняв участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка.

Детальніше...

 

Тренінг ВПО

Деталі

 DSC7466З початку конфлікту на сході України минуло вже три роки, але на даний момент відсутні чіткі перспективи вирішення конфлікту у найближчий час, ситуація з переміщенням затягується та, з великою вірогідністю, продовжиться доти, доки не буде запроваджено перспективне планування, досліджено та реалізовано довгострокові рішення. Тому, з цієї самої причини, цілком доцільним, є пряма взаємодія між організаціями, які мають спільну мету з вирішення правових питань в ході реалізації програм надання допомоги постраждалим внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...

 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua