Презентація навчально-розважальної гри «Важниця правова»!

Деталі

17 жовтня 2018 року на виконання одного з ключових пунктів меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та Громадською організацією «ЕкспертиЗА реформ» щодо проведення правоосвітніх заходів, спрямованих на підвищення рівня правової свідомості громадян на базі правового клубу <<PRAVOKATOR>> вперше було презентовано дуже цікавий проект – навчально-розважальну гру «Важниця правова»!

Детальніше...

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДИСТАНЦІЙНОГО ПУНКТУ ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Деталі

 

10 жовтня 2018 року начальник відділу «Лисичанське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Люта на виконання Меморандуму про співпрацю, провела робочу зустріч з начальником Лисичанського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області - майором внутрішньої служби Шаммієвою Н.В.

Детальніше...

Засідання Круглого столу за участі представників органів виконання кримінальних покарань та пробації

Деталі

02.10.2018 р. на базі філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області відбулося засідання Круглого столу щодо реалізацій положень Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги в якому взяли участь: Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка, в.о. заступника директора Вадим Махніцький, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Максим Кривогуз, заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Валентина Вельцен, завідувач сектору соціально–виховної та психологічної роботи із засудженими Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Юрій Мосійчук, начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Марина Гричанюк та інші представники системи органів і установ виконання покарань.

Детальніше...

Тематичний урок “Шкільний терор Стоп!”

Деталі

13 вересня 2018 року для учнів 7 класу Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області адвокат Ольга Чехова, яка співпрацює з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області провела тематичний урок «Шкільний терор Стоп!» приурочений до Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

Правова допомога поруч. 58 764 клієнтів звернулися за правовою допомогою до Бюро правової допомоги.

Деталі

1 вересня 2016 року це значна  дата для системи безоплатної правової допомоги. Саме цього дня два роки тому в Україні розпочали свою роботу 432 бюро правової допомоги, зокрема 25 з них працюють у Харківській області та 12 бюро правової допомоги у Луганській області.

Детальніше...

ЩИРО ВІТАЄМО!!!

Деталі

Щиро вітаємо із національним святом нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Бажаємо мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Детальніше...

Флеш - моб працівників системи безоплатної правової допомоги

Деталі

Сьогодні, 23 серпня 2018 року на час святкування Дня Державного прапору та Дня Незалежності України працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та працівники Першого та Третього  Харківських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели флеш-моб.

Детальніше...

 
   
   

career

   

Безоплатна правова допомога

   
Digest
   

Ген справедливості

 

ATO

   

1pracia

   

Анонс подій  

   
   
   
   
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua