До уваги фахівців, які зацікавлені в роботі у сфері комунікації!

Деталі

photoУ Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях (м. Харків) відкрито вакансію головного спеціаліста відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації.

Детальніше...

Вакансії Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

ВакансіїМіловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує на роботу у місцевий центр та Біловодське й Станично-Луганське бюро правової допомоги позитивних, відкритих до розвитку людей.

У місцевому центрі в наявності вакантні посади:

Детальніше...

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

Деталі

Конкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

Детальніше...

Робоча зустріч з представниками Уповноваженого з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України

Деталі

Tg3 Td0Cj06.07.2017 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, за адресою: Майдан Свободи, 5, м. Харків, відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавки А.І. з представниками Уповноваженого з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України.

Детальніше...

Робоча зустріч з заступником начальника Деканівської виправної колонії №109

Деталі

2017070504.07.2017 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, за адресою: Майдан Свободи, 5, м. Харків, відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавки А.І. з заступником начальника установи соціально- виховної та психологічної роботи Деканівської виправної колонії №109 Павліченко С.В.

Детальніше...

Більше статей...

  1. ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!
  2. Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення
  3. Робоча зустріч з адвокатами
  4. Робоча зустріч з адвокатами
  5. Семінар “Гендерно обумовлене насильство в умовах збройного конфлікту: Організація надання правової допомоги”
  6. ІV Зустріч парламентсько-громадської платформи
  7. Робоча зустріч з Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини
  8. Чергове засідання обласної Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення
  9. Спільна заява Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги
  10. Відкрите звернення щодо відмови Мін’юсту від виконання домовленостей у рамках урегулювання ситуації навколо конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua