20 липня 2018 року о 14.00 годині стартував вебінар

Деталі

20 липня 2018 року о 14.00 годині стартував вебінар для юристів центрів з надання безоплатної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та адвокатів за темою «Питання оформлення спадщини та купівлі-продажу нерухомого майна, що розташовані на тимчасово окупованій території України».

Під час вебінару будуть висвітлені наступні питання:
- Проблеми, що виникають під час оформлення права на спадщину щодо майна, яке знаходиться на тимчасово окупованій території України;

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

 

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів системи БПД взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі

 

Директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Дводенні тренінги стали можливими завдяки українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - Випуск № 36

Деталі

Вийшов черговий Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - Випуск № 36 | 2018; про найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж лютого - березня поточного року

 

Детальніше

Інтерв’ю директора Первомайського місцевого центру з надання БВПД для радіокомпанії «Терра-ФМ»

Деталі

«Хочу нагадати, що «Попереджений - озброєний!». Важливо не втрачати часу і не відкладати можливість звернення до центру, за безкоштовною консультацією з незрозумілих для вас правових питань, адже згаяний вами час може стати перешкодою в дотриманні строків позовної давності, якщо питання спірне. При зверненні до центру вперше слід мати паспорт та ідентифікаційний код»: повний текст інтерв’ю директора Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для радіокомпанії «Терра-ФМ»

Детальніше...

Обговорення процедури отримання засудженими документів, які посвідчують особу

Деталі

З ініціативи партнерів системи безоплатної правової допомоги БФ «Право на захист», за підтримки Агентства ООН у справах біженців UNHCR, в Харкові відбувся круглий стіл присвячений обговоренню питань щодо подолання перешкод в отриманні документів, що посвідчують особу, серед такої категорії осіб, як засуджені.

Детальніше...

"Що таке досудова доповідь і чому це так важливо" обговорювали на Харківщині

Деталі

За підтримки висококваліфікованих експертів Норвезької місії радників з питань верховенства права в Україні «NORLAU. Проект пробації», у Харкові відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню теми досудової доповіді.

Детальніше...

 
   
   

career

   

Безоплатна правова допомога

   
Digest
   

Ген справедливості

 

ATO

   

1pracia

   

Анонс подій  

   
   
   
   
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua