bigstock-Image-of-business-contract-on-39481198ДО УВАГИ АДВОКАТІВ, ЯКІ НАДАЮТЬ БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях продовжує укладати Контракт з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі.

Після заповнення Ваших реквізитів та підписання, Контракт, разом з копією свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю, копією паспорту та ідентифікаційного коду потрібно надіслати на поштову адресу Регіонального центру: проспект Науки, буд. 77, м. Харків, 61103.

Детальніше...

Круглий стіл «Суд, адвокатура і медіація: напрями законодавчого врегулювання»

Деталі

n 118.03.2016 Відбувся круглий стіл на тему: «Суд, адвокатура і медіація: напрями законодавчого врегулювання»

Детальніше...

15.03.2016 Круглий стіл

Деталі

z2 115.03.2016 у 17.00 в Національної академії правових наук України (2 поверху, залу засідань) відбулось засідання Харківського юридичного суспільства (круглий стіл) на тему "Реформа української адвокатури: досягнення, проблеми, перспективи". На засіданні брали участь в дискусії та виступали практикуючі адвокати з Харківа, Київа, Львіва, вчені-правовіди, преподаватели, аспіранти и студенти НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Детальніше...

15.03.2016 Участь у заході

Деталі

z1 115.03.2016 Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області Вікторія Гайворонська взяла участь у заході організованого EU Project "Support to Justice Sector Reforms in Ukraine" спільно з партнерами Відкритий Суд, Асоціація адвокатів України, Радою адвокатів Харківської області обговорювали сьогодні у Харкові можливості та виклики здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій.

Детальніше...

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua