Анонс подій

   

Проект Відповідальність починається із нас

Деталі

В рамках пілотного проекту «Відповідальність починається із нас», запровадженому в серпні 2017 року, в Попаснянському районі на Луганщині, відбулася низка заходів спрямованих на попередження насильства в сім’ї та ґендерно обумовленого насильства.

Детальніше...

До уваги адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу!

Деталі

20 лютого 2018 року об 16:00, за адресою:  м. Харків, проспект Науки, будинок 77, відбудеться робоча зустріч адвокатів з керівництвом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, з метою обговорення, згідно Порядку денного, питань щодо:

Детальніше...

Працівники Кремінського бюро правової допомоги, що на Луганщині, провели семінар у районному центрі зайнятості

Деталі

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 07 лютого 2018 року, відбувся семінар з безробітними, що стоять на обліку в Кремінському районному центрі зайнятості населення, на тему – «Легальна зайнятість населення». Начальник відділу «Кремінське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Жадан розповіла присутнім про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та роботу бюро правової допомоги.

Детальніше...

Відбулася робоча зустріч адвокатів, які успішно пройшли IX конкурс з добору адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області з керівництвом Регіонального центру

Деталі

08 лютого 2018 року відбулася перша в поточному році робоча зустріч адвокатів, які успішно пройшли IX конкурс з добору адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області з керівництвом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській області.

Детальніше...

Затверджено стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі

Деталі

Наказом Мін’юсту від 21.12.2017 № № 4125/5затверджені стандарти, якими мають керуватися адвокати при наданні безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам права на таку допомогу у цивільному та адміністративному процесах, а також представництві інтересів потерпілих і свідків, які мають право на БВПД, у кримінальному процесі (далі – Стандарти).

Детальніше...

1001 адвокат включений до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Деталі

 

Конкурс проходив відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року.

Детальніше...

Консультування суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням

Деталі

 

01 лютого 2018 року працівниками системи безоплатної вторинної правової допомоги, на Харківщині, було проведено консультування суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням; також в консультуванні прийняли участь начальники районних секторів Харківського міського відділу з питань пробації.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №32
  2. Правопросвітницька лекція для учнів Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради, на тему «Права дитини»
  3. Відбулося засідання експертної робочої групи з питань запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, за участі заступниці директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській обл.
  4. Вакансії Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  5. Єдиний контакт-центр системи БПД: уже майже 300 тис. дзвінків
  6. З днем Соборності України
  7. Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги
  8. Засідання Керівної ради регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  9. Близько 11 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу у 2017 році
  10. На Луганщині відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua