Анонс подій

   

Відбулося розширене засідання керівної ради Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківський областях

Деталі

24 квітня 2018 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях відбулося розширене засідання керівної ради. На якому були присутні керівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, директор та керівники всіх структурних підрозділів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.

Детальніше...

Підписання Меморандуму про співпрацю.

Деталі

24 квітня 2018 року між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та Громадською організацією «ЕкспертиЗа реформ» було підписано Меморандум про співпрацю.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

konkurs ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...

«Правова допомога внутрішньо переміщеним особам, біженцям, особам без громадянства в контексті стандартів якості надання безоплатної правової допомоги»

Деталі

Семінар «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам, біженцям, особам без громадянства в контексті стандартів якості надання безоплатної правової допомоги»

Детальніше...

Свято Великодня

Деталі

 

Свято Великодня дуже особливе в моральному розумінні.

Велика Пасха несе вічне світло Віри і спрямовує розум до добра!

Нехай цей світлий день наповнить любов'ю ваші серця

і ваша праця буде благословенною.

 

З Великим Святом, колеги!

 

Вакансії Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

ВакансіїМіловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує на роботу у місцевий центр та Біловодське й Станично-Луганське бюро правової допомоги позитивних, відкритих до розвитку людей.

У місцевому центрі в наявності вакантні посади:

Детальніше...

Семінар для юристів системи безоплатної вторинної правової допомоги в Харківській області «Процесуальні кодекси України: останні зміни та судова практика»

Деталі

02 квітня 2018 року на Харківщині відбувся семінар для юристів системи безоплатної вторинної правової допомоги в Харківській області «Процесуальні кодекси України: останні зміни та судова практика» 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Практикум для керівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за темою «Основні аспекти протидії корупції та дотримання стандартів антикорупційної поведінки».
  2. Семінар «Права та обов’язки безробітних»
  3. Робоча зустріч з представниками Благодійного фонду «Право на захист»
  4. Лекція «Конвенція ООН про права дитини» у Кремінській районній дитячій бібліотеці
  5. Семінар «Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю – основні положення»
  6. Тренінг «Медіація для юристів. Базовий курс» для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Луганщині
  7. Cемінар «Основні аспекти протидії корупції та дотримання стандартів антикорупційної поведінки»
  8. Семінар-тренінг "Протидія та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі"
  9. «Трудові права та їх захист» та «Кращі практики адвокатської діяльності». Заходи у форматі «Круглого столу», на Богодухівщині
  10. На Богодухівщині проведено круглий стіл, тема якого стосувалася питань налагодження співпраці між системами безоплатної вторинної правової допомоги та пробації
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua