Анонс подій

   

Заступник директора Координаційного центру відвідав Харківщину

Деталі

  фіів17 серпня зступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов перебував на Харківщині, де разом із заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе відвідали центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та провели прийом громадян.

Детальніше...

Відбувся семінар з підвищення кваліфікації працівників Ізюмського бюро та адвокатів

Деталі

i111 серпня 2017 року  Регіональний центр з надання БВПД у Луганський та Харківський областях разом з Радою адвокатів Харківської області і Кваліфікаційно-дисціплінарною комісією адвокатури Харківської області провели семінар  з підвищення кваліфікації працівників Ізюмського бюро та адвокатів.

Детальніше...

Відбувся прийом громадян з питань надання правової допомоги

Деталі

i211 серпня 2017 року в Ізюмському бюро правової допомоги відбувся прийом громадян з питань надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

У Харкові відкрито Центр ювенальної пробації

Деталі

IMG 026811 серпня 2017 року у Харкові урочисто відкрито Центр ювенальної пробації. Це здійснено на виконання Закону України «Про пробацію» від 05 лютого 2015 року № 160-VIII, за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, у рамках проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні».

Детальніше...

У Міловому жителі міста отримали юридичні консультації

Деталі

20170814 09482814 серпня 2017 року фахівці  Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що на Луганщині, спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Луганській області, консультували жителів Мілового з правових питань

Детальніше...

Рішенням Уряду буде удосконалено умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Деталі

7 28 iСьогодні, 9 серпня, на засіданні Уряду України прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що удосконалює механізм проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), зокрема через спрощення процедури відбору адвокатів у рамках конкурсу.

Детальніше...

 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua